УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Безсмертний відзвітував за використання американських валянок

183
Безсмертний відзвітував за використання американських валянок

В Українському Домі пройшла зустріч керівника Центрального виборчого штабу Блоку «Наша Україна» Романа Безсмертного з представниками Американської Торгової Палати в Україні.

Він зазначив, що основним питанням для України є питання ефективної інтеграції. На його думку, Україні потрібні зміни регуляторної політики, що для Безсмертного означає проведення адміністративної реформи.

Також, за словами екс-віце-прем’єра, проблемою України є іноземні інвестиції. Для покращення їхнього надходження, на думку Безсмертного, в Україні потрібно запровадити державну програму, яка б забезпечувала надходження іноземних інвестицій. «Для того, щоб у іноземних вкладників з’явилося бажання інвестувати в Україну, потрібно відкрити ринок землі, провести реформу податкової системи. Окремого реформування потребує оподаткування заробітної плати», — вважає він.

Загалом зустріч тривала близько години.

На майбутнє Американською Торговою Палатою в Україні заплановані зустрічі з головою КПУ Петром Симоненко (27 лютого) та з лідером СПУ Олександром Морозом (13 березня).