УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україна чекає на британські інвестиції та Тоні Блера

228
Україна чекає на британські інвестиції та Тоні Блера

Глава Секретаріату Президента України Олег Рибачук зустрівся з Державним міністром з питань торгівлі МЗС Великої Британії Іaном Пірсоном. Сторони обговорили двосторонні відносини України та Великої Британії.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

О.Рибачук відзначив, що двосторонні відносини між Україною та Великою Британією вийшли на новий рівень. Керівник Секретаріату висловив сподівання, що Прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер відвідає Україну в 2006 році. Запрошення здійснити офіційний візит було передане йому під час Саміту Україна – ЄС, що відбувся в Києві 1 грудня 2005 року.

У ході зустрічі було також обговорено тему економічного співробітництва між двома країнами. О. Рибачук наголосив, що Велика Британія є одним із найвагоміших європейських партнерів у торговельній сфері. «Українська влада докладає чимало зусиль для залучення британського капіталу», – зазначив він. Нині Велика Британія посідає п’яте місце за обсягом інвестицій в українську економіку.

Зі свого боку Іaн Пірсон наголосив на важливості активізації діалогу між Європейським Союзом та Україною. Британський міністр підкреслив, що Велика Британія підтримує європейський вектор розвитку України.