Перший віце-прем’єр поїхав у кримський Алчевськ
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Перший віце-прем’єр поїхав у кримський Алчевськ](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Перший віце-прем’єр-міністр України Станіслав Сташевський здійснює робочу поїздку до міста Щелкіно Ленінського р-ну та міста Керч Автономної Республіки Крим.
Про це повідомляє служба Першого Віце-прем’єра України.
В ході поїздки розглядається ситуація, що склалася в місті Щелкіно, де в наслідок погіршення погодних умов відбулось розмороження водогону та припинено тепло та водопостачання частини міста.
Станом на 21 лютого до тепломережі підключено 48 будинків з 84. Теплопостачання об’єктів соціальної сфери відновлено повністю.
До ліквідації наслідків залучено підрозділи МНС, бригади комунальних служб і підприємств міста.
Також планується відвідати м. Керч та розглянути на місті проблеми з водопостачанням міста, де спостерігається погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації через незадовільний стан магістрального водогону. Зношеність загаданого об’єкту становить 80%.
За результатами поїздки в м. Сімферополі планується проведення робочої наради щодо розгляду питань пов’язаних з вирішенням вищезазначених проблем. Нарада відбудеться за участю керівників МНС, Мінфіну та Мінбуду.