УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прихильники Литвина найбільше сумніваються у своєму виборі

210
Прихильники Литвина найбільше сумніваються у своєму виборі

До українського парламенту за результатами виборів мають шанси пройти 10 партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницьким центром «Імідж-контроль».

Заступник директора центру Юрій Бауман повідомив, що за Партію регіонів готові проголосувати 22% респондентів, на другому місці — Блок «Наша Україна» (17,7%), на третьому — БЮТ (15,6%). За ними йдуть СПУ (5,4%), Народний блок Литвина (5,3%), КПУ (4,3%), Опозиційний блок «Не так!» (3,6%), ПОРА-ПРП (3,5%), блок Вітренко «Народна опозиція» (3,3%), Партія «Віче» (3,1%).

Щодо стійкості електоральних симпатій, найвищою вона є у виборців компартії, серед яких 80% цілком впевнені у своєму виборі. По 77% у Партії регіонів та БЮТ, у НСНУ — 75%, СПУ — 73%, найнижчий рівень впевненості у прихильників Народного блоку Литвина (62%).

Соціологічне дослідження на тему «Електоральні настрої виборців обласних центрів України на передодні парламентських виборів 2006 року» проводилося з 18 по 20 лютого. В ході дослідження опитано 20 тисяч респондентів.