УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Соціалісти не пов’язують вибір умовою - разом з Росією чи ні, -Мороз

171
Соціалісти не пов’язують вибір умовою - разом з Росією чи ні, -Мороз

Виступаючи у Брюсселі на зустрічі з членами групи соціалістів у Європарламенті 22 лютого голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз заявив, що “соціалісти, заявляючи про свій європейський вибір, не пов’язують його умовою - разом з Росією чи ні. Все це паралельні процеси, в яких домінантою виступає створення в Україні європейських стандартів життя. Добре розуміємо, що загострення між Україною та Росією викличе ланцюгову реакцію в Європі. Це нам не потрібно”.

У своєму виступі лідер СПУ висловив критичне ставлення до останніх дій уряду щодо відомого у всій Європі газового питання. На його думку, “не повинно існувати будь-яких схем та угод, які суперечать національним інтересам України. Конфлікт інтересів свого часу заклали ті, хто раніше працював у газовому бізнесі. Сьогодні він розвивається в нових умовах, загострюючи взаємини між Україною та Росією”.

“Ми проти небезпечної ескалації напруження, проти спекуляції щодо федералізації, проблем мови, громадянства, релігії та інше”, - наголосив Олександр Мороз.