УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Безсмертний: Тимошенко підписала текст угоди, який ніхто не бачив

135
Безсмертний: Тимошенко підписала текст угоди, який ніхто не бачив

«Очевидно на 23 годину, що всі говорять про різні, абсолютно різні проекти документів», - сказав вчора в ефірі 1+1 керівник виборчої кампанії «Нашої України» Роман Безсмертний з приводу двох варіантів договору про створення помаранчевої коаліції, запропонованих «Нашою Україною» та БЮТ.

Про це повідомляє прес-служба блоку «Наша Україна».

«Навіть той документ, який ми бачили минулого тижня відрізняється від того, який є на сайті Блоку Юлії Тимошенко зараз. Тобто це документ, який щойно був створений в кулуарах Блоку Юлії Тимошенко і одноосібно підписаний», - сказав він.

«Його перед тим не бачили всі інші учасники переговорного процесу. Навіть сюди вже внесено пункт, який стосується вчорашньої прес-конференції блоку БЮТ, це питання щодо укладання "Енергоатомом" відповідних угод щодо будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі, про що до вчорашнього дня ще майже ніхто в Україні не знав, та й знати скоро не буде, тому що вся проблема "висмоктана з пальця", - наголосив він.

«Я сьогодні можу говорити від імені не тільки "Народного Союзу Наша Україна", а й Блоку "Наша Україна", тому що сьогодні відбулось засідання Політради, на якому остаточно погоджено текст, який було запропоновано спільною робочою групою п’яти учасників переговорного процесу.

Не той, який ми сьогодні побачили нібито підписаний, а той, який відпрацювали на спільній робочій групі представники 5 політичних сил. Що я можу сказати для того, щоби не зривати переговорний процес? Я не буду сьогодні висловлювати об’єктивну оцінку діям Юлії Тимошенко. Але я думаю, що днями відбудеться зустріч представників всіх політичних сил, які брали участь у відпрацюванні цього тексту, для того, щоб ми знайшли вихід з ситуації», - сказав Безсмертний.