УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко ветував закон про заборону приватизації НЗФ

183
Ющенко ветував закон про заборону приватизації НЗФ

Президент України зі своїми пропозиціями повернув для повторного розгляду Верховною Радою Закон «Про внесення змін до Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» щодо ВАТ «Нікопольський завод феросплавів», прийнятий парламентом 9 лютого 2006 року.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Законом до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, пропонується включити акції, що належать державі у статутному фонді ВАТ «Нікопольський завод феросплавів».

На думку Глави держави, Закон не відповідає статті 5 Закону України «Про приватизацію державного майна», оскільки Кабінет Міністрів України не було залучено до вирішення питання про включення до зазначеного переліку належних державі акцій ВАТ «Нікопольський завод феросплавів», а також оскільки це ВАТ за основним видом діяльності не належить до об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації. Закон також не відповідає статтям 6 та 19 Конституції України, за якими органи державної влади здійснюють свої повноваження у межах та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

Пропозиції Президента під час розгляду Закону на пленарному засіданні Верховної Ради представлятиме міністр економіки Арсеній Яценюк.