УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ректор вийшов на роботу, бо так постановив суд

870
Ректор вийшов на роботу, бо так постановив суд

Як повідомив журналістам ректор Національної академії Державної податкової служби України Петро Мельник, 20 лютого він приступив до виконання обов’язків керівника цього навчального закладу, керуючись рішенням Печерського районного суду, який своєю постановою від 16 лютого 2006 року поновив його на цій посаді, скасувавши наказ Державної податкової адміністрації України “Про звільнення Мельника П.В.” від 16 грудня 2006 року.

Як зазначив Петро Мельник, “судовим рішенням підтверджено, що фактичних і юридичних підстав для мого звільнення не було й немає. Тому у своїх діях я керуюся рішенням суду, яке, відповідно до діючого законодавства, підлягає негайному виконанню, і починаю виконувати обов’язки ректора”.

Сьогодні Петро Мельник прибув до Національної академії Державної податкової служби України і разом з групою народних депутатів, незважаючи на те, що нинішнє нелегітимне керівництво намагалося не пропустити його на територію академії пройшов на своє робоче місце – до кабінету ректора.

Суд вже втретє поновлює Петра Мельника на посаді ректора Національної академії Державної податкової служби України. Звільнення його наказом Державної податкової адміністрації України від 17 червня 2005 р. визнано незаконним рішенням Шевченківського районного суду міста Києва 21 липня 2005 року. Друге звільнення наказом від 26 липня 2005 року визнано незаконним рішенням Печерського районного суду міста Києва 6 грудня 2005 р. Як зазначає сам Петро Мельник, намагаючись незаконно звільнити його з посади, керівник Державної податкової адміністрації України Олександр Кірєєв явно виконує політичне замовлення влади, яка не може вибачити Мельнику "неправильні" результати голосування колективу Академії у другому турі президентських виборів 2004 року.

Зараз Петро Мельник входить до першої п’ятірки списку кандидатів у депутати Київської обласної ради від Партії Регіонів.