УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Наша Україна» нагадала, що Янукович і свобода слова — не сумісні

270
«Наша Україна» нагадала, що Янукович і свобода слова — не сумісні

Блок «Наша Україна» оприлюднив заяву щодо ситуації припиненням судом ліцензії ТРК «Чорноморка» за позовом Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба блоку «Наша Україна».

«Наша Україна» розцінює цей інцидент як черговий випад команди Януковича проти незалежної, демократичної спільноти журналістів України. Після звільнення групи журналістів з телеканалу НТН через тиск на творчий колектив з боку власника — однопартійця Януковича ситуація навколо ТРК «Чорноморка» виглядає цілеспрямованою політикою Партії регіонів щодо ЗМІ та свободи слова в Україні», — говориться у заяві НУ.

«Наша Україна» рішуче засуджує будь-які форми тиску на ЗМІ в Україні. Таке ставлення до ЗМІ не лише дискредитує нашу країну в очах міжнародної спільноти, а й всіляко гальмує процеси становлення громадянського суспільства в Україні та правової держави», — наголошують нашоукраїнці.

Нагадаємо, 17 лютого постановою місцевого суду м. Сімферополя за позовом Партії регіонів було припинено дію ліцензії кримської ТРК «Чорноморка».