УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Матвієнко вирішив помститися колишнім соратникам

174
Матвієнко вирішив помститися колишнім соратникам

Заарештовано майно і рахунок дгазети «Самостійна Україна», засновником якої є Українська Республіканська Партія Левка Лук’яненка. Про це повідомили «Обозревателю» у редакції газети.

За інформацією редакції, позивачем у справі проти «Самостійної України» є особа, котра представляє партійну структуру заступника Голови Секретаріату Президента України Анатолія Матвієнка.

У цьому місяці всеукраїнському тижневику «Самостійна Україна» виповнюється 15 років. «Перша ластівка вільного слова, опозиційна до діючої влади і мафіозно-злодійських кланів, боронить інтереси українського народу» — так анонсували свою газету республіканці. У час помаранчевої революції «Самостійна Україна» розходилася величезними тиражами по всій Україні. ЇЇ сміливе і чесне слово надихало на перемогу. Після перемоги Віктора Ющенка із анонсу прибрали «опозиційність до діючої влади» та боронити інтереси народу у боротьбі з мафіозно-злодійськими кланами газета не перестала. Це не сподобалося… кому б ви думали — новій владі» — йдеться у прес-релізі.