УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Закриття "Чорноморки" - це презентація програми Януковича у галузі свободи слова

183
Закриття 'Чорноморки' - це презентація програми Януковича у галузі свободи слова

Закриття за позовом Партії Регіонів Чорноморської телерадіокомпанії в Криму є своєрідною презентацією програми цієї політичної сили щодо свободи слова. Про це говориться на офіційному сайті БЮТ.

«Чорноморка», як відомо, - одне з небагатьох кримських ЗМІ, яке дозволяє собі не йти в ідеологічному фарватері правлячої на півострові Партії регіонів і так званого кримського виборчого блоку «За Януковича», де пригрілися, до речі, і ті антиукраїнські політики, які на початку 90-х років очолювали сепаратистський рух та в буквальному сенсі слова відривали Крим від нашої держави.

Ініційоване Януковичем закриття «Чорноморки» - це рецидив політики тотальної цензури та темників, яка проводилася в останні роки правління Леоніда Кучми, особливо у ті часи, коли главою Адміністрації Президента був Віктор Медведчук, а Прем’єр-Міністром – Віктор Янукович.

Віктор Янукович продемонстрував свою непридатність як політика до сучасних європейських демократичних стосунків із засобами масової інформації, ще раз проявив себе як ворог свободи слова, особливо критичного слова на адресу його політичної сили.

Відзначаючи певний прогрес у культурі стосунків Януковича із ЗМІ – від бейсбольних біт до закриття через суд – БЮТ закликає ПР відкликати позов про закриття «Чорноморки».

Блок Юлії Тимошенко закликає всі політичні сили України дати належну оцінку вчинку Партії регіонів, а також сподівається на мобілізацію журналістської спільноти, яка має усвідомлювати, чим для неї чревате можливе повернення Януковича до влади.

БЮТ також має надію, що свою принципову оцінку цієї ситуації дасть і Президент України Віктор Ющенко як гарант свободи слова.