УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Пономарьов випустив альбои про любов до жінки і батьківщини

225
Пономарьов випустив альбои про любов до жінки і батьківщини

Пономарьов презентував альбом «Я люблю тільки тебе» одразу після Дня Валентина, пише газета «Україна молода».

«Мене запитують, чому датою релізу мого альбому не став День святого Валентина, адже він про кохання? — пояснює Олександр. — Так, мій альбом про любов: любов до жінки і любов до України. Він починається романтично, емоційно зривається всередині, набирає філософського забарвлення і закінчується патріотичним закликом любити свою країну. Цей альбом — це мій емоційний стан, в якому є і романтика, і готовність до бою, і біль громадянина своєї держави, проте найбільше тут, звичайно, кохання. Я вважаю, що було б несправедливо, якщо б слова кохання звучали лише в офіційні дні, як то 14 лютого чи 8 березня. Я кажу: Я люблю тільки тебе — сьогодні, завтра, післязавтра, завжди, доки живе почуття. І саме постсвятковою датою релізу я хочу підкреслити важливість уваги один до одного і кохання щодня, щохвилини».

На презентації платівки в одному зi столичних ресторанів 15 лютого Пономарьов виконує лише «Я люблю тільки тебе». В цей час на екранах слайдуються останні фото Олександра: з доньками, з Ані Лорак на зйомках кліпу, на його презентації та на балу, з Катериною Чумаченко, на Буковелі та з гуцулами в строях на Різдво. І все.

Заголовна пісня, як і більшість представлених в альбомі треків, добре відома. Загалом треки, які увійшли до нового альбому або окліповані в минулому («Я люблю тільки тебе», «Серце»), або наново зміксовані («Грім», і — увага — «Серденько»), або переспівані (Сашко, теж брав участь у підготовці триб'юту «Скрябіна» і виконує пісню Кузьми «Спи собі сама», а також «Країна»). Одну пісню — «Разом назавжди» — Пономарьов написав спільно з Павлом Шильком (DJ Пашею), а патетичний речитатив про «нашу рідну землю і єдину країну» начитав Положинський. В альбом увiйшла давня пiсня на слова Юрiя Рибчинського «Край дороги не рубай тополю...».

Але найбільше запитань, звичайно, ставлять співакові «а любві»: кому присвячена пісня? Як написав? І т. п. «Восени 2004 року, коли я завершував роботу над створенням «Я люблю...», зрозумів, що це — унікальний твір, такі пісні не пишуться щодня, я в цьому переконаний. Я уявляв своє майбутнє кохання, і як я буду говорити ці слова...» — розповідає Пономарьов, поправляючи у типовий для себе спосіб окуляри. На День Валентина він отримав: «зранку, коли прокинувся — величезне серце, обклеєне пір'ячком, ручної роботи і м'яку іграшку — ведмедя. А у відповідь подарував — не повірите! — чорну мавпу з серцем і на носі в неї теж було серце». А от присутня на презентації Ані Лорак на День Валентина отримала комплект нижньої білизни тигрових тонів від таємничого Його. Мабуть, День Валентина вони святкували нарізно...

Я ЛЮБЛЮ ТІЛЬКИ ТЕБЕ

Музика О. Пономарьова

Слова О. Пономарьова

Варто чи ні жити без тебе?

Я б полетів з тобою в небо.

Я повернув би час назад.

І сказав би так:

Приспів:

Я люблю тільки тебе,

Богом дану мені,

Моє серце палає у вогні,

Що ти дала мені,

Богом дана одна,

Моя лебідко, кохана.

Варто чи ні жити лиш згадками:

Спомини в сні,

З холоду — в жар, з подиху — в біль.

Я повернув би час назад

І повторив би так:

Приспів: