УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович «з лювовью» до ЗМІ закрив телекомпанію

564
Янукович «з лювовью» до ЗМІ закрив телекомпанію

17 лютого Київський районний суд міста Сімферополь виніс рішення припинити трансляції «Чорноморської телерадіокомпанії», яку кримчани називають просто «Чорноморкою». Про це повідомила «Обозу» адвокат телевізійників Олена Петрушина.

За її словами, Кримський виборчий блок, до якого входять Партія регіонів, Кримське республіканське відділення, партія «Русский блок» та Кримська республіканська організація «Блок «За Януковича» подали позов щодо тимчасового припинення дії ліцензії «Чорноморська телерадіокомпанія».

Гнів позивачів викликала програма «Календар», у якій телеглядачі можуть висловити власну думку щодо кандидатів у депутати. Згідно цих думок формується діаграма змін поглядів та настроїв громадян. Однак позивачів обурило, що під згаданою діаграмою не вказуються вихідні дані опитування.

Телевізійники, в свою чергу, стверджують, що згідно чинного законодавства, такі опитування не є соціологічними, тому не потребують інформації про вибірку, дату, похибку, віковий ценз тощо. Олена Петрушина повідомила також, що «Чорноморська телерадіокомпанія» вже подала оскарження до апеляційного суду, який має прийняти остаточне рішення не пізніше неділі, 19 лютого.