УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент знає, який орган відповідає за "пташиний грип"

165
Президент знає, який орган відповідає за 'пташиний грип'

Згідно з Указом Президента України, з метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері запобігання занесенню і поширенню високопатогенного грипу птиці на території України утворено Координаційну раду з питань протидії високопатогенному грипу птиці та запобігання пандемії грипу як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Головою Координаційної ради призначено Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктора Балогу.

Своїм Указом Глава держави також доручив Кабінету Міністрів України протягом місяця за участю Національної академії наук України, Академії медичних наук України опрацювати питання щодо створення Українського інституту грипу та респіраторних інфекцій.

Крім того, Глава держави дав доручення Уряду забезпечувати виділення в установленому порядку бюджетних асигнувань у необхідних обсягах для здійснення заходів щодо запобігання занесенню і поширенню високопатогенного грипу птиці на території України, пандемії грипу.