УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Катерина Ющенко назбирала для дітей 250 мільйонів

Катерина Ющенко назбирала для дітей 250 мільйонів

Катерина Ющенко, голова міжнародного благодійного фонду Україна – 3000 прозвітувала про підсумки всеукраїнського телевізійного марафону «Дитяча лікарня майбутнього».

У виступі Катерина Ющенко подякувала за підтримку проекту всім ЗМІ, які допомагали з висвітленням проекту. Всеукраїнський телевізійний Марафон, за словами першої леді, побив багато рекордів. Зокрема, за кількістю телеканалів, які в ньому брали участь (15) – за аудиторією (8,5 млн) та за кількістю зібраних коштів, яких станом на 25 грудня було задекларовано 250 мільйонів 228 тисяч гривень.

«Я пишаюся тим, як громадяни України відгукнулися на цей проект. Ця акція засвідчує, що ми є справжніми європейцями.

Першого листопада 2006 року в рамках акції телевізійні канали України показали 3 745 рекламних роликів на підтримку проекту. Робили вони це абсолютно безкоштовно. Як повідомили керівник прес-служби благодійного фонду Україна-3000, якби ця реклама була комерційною, на неї довелося б витратити 1 680 тис доларів.

Також безкоштовно були надані для використання вуличні біг-борди багатьох міст України. Катерина Ющенко нагадує, що акція не є завершеною. Збір коштів буде продовжуватися під час будування лікарні. Також з наступного року , як повідомив Андрій Мірошніченко – радник наглядової ради Фонду, з наступного року акція зі збору коштів буде проведена в США, Канаді та Німеччині. Наступного року на каналі УТ-1 з’явиться щотижнева програма–звіт  про використання благодійних коштів та побудови лікарні. Уже в лютому наступного року фонд планує оголосити відкритий конкурс на посаду директора дитячої лікарні майбутнього.

З’явиться сувенірна продукція, реалізація якої теж приноситиме гроші у фонд.

Лікарня майбутнього матиме змогу приймати в стаціонарі одночасно 250 дітей, а також міститиме паркову зону з майданчиками, гуртожитки для персоналу та батьків, радіологічний комплекс, консультативно-діагностичний відділ. В лікарню не хочуть переманювати найкращі кадри з регіонів – всі найкращі лікарі працюватимуть в лікарні тимчасово.