УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

2007 рік зробить українське книговидавництво успішним

252
2007 рік зробить українське книговидавництво успішним

2007 рік в Україні оголосять Роком української книги. Відповідний указ підписав Президент України Віктор Ющенко. Про це повідомляє Освітній портал

Мета указу - "збереження та збільшення духовного і культурного надбання Українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги".

Згідно з документом, найближчим часом Кабінет Міністрів повинен створити оргкомітет з підготовки та проведення Року української книги. Саме цей оргкомітет, очевидно, має зайнятися розробкою державної програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції.

Серед інших заходів, запланованих в рамках Року української книги, - дослідження ринку вітчизняної книговидавничої продукції, розвиток та впровадження електронних бібліотек (насамперед у бібліотеках навчальних закладів, бібліотеках для дітей та юнацтва), розширення міжнародного співробітництва та української присутності на міжнародних виставках-ярмарках, а також створення фонду підтримки перекладів українських авторів іноземними мовами.