Твої «Мандри» - «Твій формат»!

474
Твої «Мандри» - «Твій  формат»!

3 листопада гурт „Мандри” побував у гостях всеукраїнського музичного телеканалу „М1”. В ефірі програми „Твій формат” музиканти відіграли живий годинний концерт.

Разом із вокалістом та лід-гітаристом гурту Фомою, до студії прийшла уся команда „Мандр” - гітарист Сергій „Чиж” Чегодаєв, акордеоніст Леонід Белєй, ударник Андрій Занько та перкусіоніст Салман Салманов. Усього „Мандри” виконали близько десятка своїх хітів.

У студію "Твого формату" завітало біля півсотні охочих послухати спів Фоми та гру музикантів. Публіка підспівувала добре знайомим, танцювальним хітам „Коло млину”, „Дорога” та "Романсеро про ніжну королеву" (більше знану як "Моя мила, моя люба"), та почули зовсім свіжі треки - „Ріо Ріта” та „Косачіна”. Розігрітих танцювальними треками слухачів Фома час від часу налаштовував на ліричний лад любовними композиціями.

Нещодавно пісня гурту „Мандри” „Любов” увійшла до збірки "Кров з молоком. Хіти М1". Так телекананал „М1” довів, що, попри присвоєне звання „міжнародного”, і надалі має намір тісно співпрацювати із українськими музикантами та наповнювати медіапростір якісною українською музикою.

Юліана Гевчук

фото надані прес-службою