Під Київраду студенти йшли за ідею, а не за гроші

Під Київраду студенти йшли за ідею, а не за гроші

Секретар Київради Олесь Довгий в ефірі «Тоніс» заявив про те, що до нього звертались студенти, які прийшли 23 листопада під мерію за ідею, а натомість їм запропонували гроші, і це викликало обурення в молоді.

Видео дня

«Є досить багато людей, молодих людей, в основному студентів, які прийшли до нас і які сьогодні були обурені, бо їх підняли сьогодні за ідею. Вони прийшли туди і коли вони запитали, в чому ідея, чому поганий Черновецький, чому погана команда, їм було просто сказано – «це не ваше діло, ваше діло просто тут стояти, махати прапорами, ви за це будете отримувати гроші». Вони розвернулися і пішли, тому що вони за ідею були, а не за гроші, їм було це противно»,- заявив Довгий.

У відповідь на цю заяву об'єднаний прес-центр опозиції розповсюдив заяву - спростування: «Нам соромно за Леоніда Черновецького, який вдається до ганебних методів, щоб знівелювати і спаплюжити волевиявлення киян. Тим паче, що журналісти були свідками того, як працівники КМДА сновигали серед учасників мітингу і пропонували гроші тим, хто публічно заявить про свою „купленість”».

У мітингу біля Киїради брали участь 15 тисяч людей різного віку і різних політичних переконань, яких об’єднав протест проти спроб Л.Черновецького одноосібним та економічно необгрунтованим рішенням підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги в Києві майже в три з половиною рази.

Спроби Черновецького представити цю масову акцію „проплаченою” свідчить про відверту неповагу до киян і намагання перекласти провину з хворої мерської голови на здорову. Чи вам, Леоніде Михайловичу, знаному розповсюджувачеві пайків серед виборців, говорити про „підкуп”?

Масова акція 23 листопада – це лише перша хвиля гніву мільйонів жителів Києва, на чий добробут зазіхнув Черновецький. І всі спроби провокацій та маніпуляцій лише посилять наступні хвилі народного невдоволення, повідомляється в заяві.