newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

МКФ "Молодість": коли штанці вже куці

МКФ 'Молодість': коли штанці вже куці

На круглому столі «Український кінопростір – війна світів» був присутній директор кінофестивалю «Молодість». Відомо, що Андрій Халпахчі оприлюднив заяву, що залишає свою посаду. Обоз вирішив поцікавитись, яке ж майбутнє чекає на «Молодість» і чим в подальшому хоче займатись пан Халпахчі.

Видео дня

«Молодість сьогодні існує не просто як явище, а як бренд, тому зникнути йому дуже важко. Кінофестиваль «Молодість» буде більш яскравим, більш розвиненим. Єдине, що я буду в ньому на іншій посаді, бо мені потрібен кращий менеджер ніж я, кращий директор, який зможе збирати більше коштів ніж я,» - самокритично зауважив Андрій Халпахчі.

Отже, фестиваль потребує переображення, зміни внутрішньої структури. Як сказав все ще Генеральний директор: «Потрібна людина, яка має великий менеджерський досвід, а я б займався творчою частиною, що дійсно моє».

Халпахчі також приємно вражений тим, що його виступ на останньому фестивалі отримав потужний резонанс, що його заклики були почуті, «що новий старий міністр культури на першому ж засіданні поставив питання про державну підтримку фестивалю, взяв на міністерства частину відповідальності, запевнивши, що не лише наша команда має ним опікуватись».

Як стверджує Халпахчі «дуже багато людей з бізнесових кіл зацікавилися підтримкою фестивалю. Сьогодні вже багато наших різних олігархів пропонують перекупити Молодість».

Щодо організації, то Андрій Халпахчі переконаний, що головою оргкомітету «Молодості» має бути віце-прем’єр з гуманітарних питань. Саме він має поділити обов’язки між двома міністрами – міністром культури та міністром у справах молоді, сім’ї та спорту, дати доручення місту, зібрати і тендерний, і антимонопольний комітет. Халпахчі підкреслив, що до події такого масштабу має долучитись міністерство закордонних справ, щоб почесні гості не мали проблем з отриманням віз для в’їзду до України.

"Фестиваль – це не тільки культурне, це і економічне явище", - підкреслив Андрій Халпахчі.