УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Запоріжжі скінчився хліб

156
У Запоріжжі скінчився хліб

У Запоріжжі впродовж трьох днів мали місце перебої із забезпеченням населення хлібом і хлібобулочними виробами.

Як передає УНІАН, через те, що з п'ятниці 20 січня по неділю 22 січня включно дана продукція надходила до підприємств торгової мережі несвоєчасно і в недостатній кількості, люди при температурі 20-22 морозу були вимушені вистоювати за хлібом годинні черги.

Як повідомив начальник Управління розвитку підприємництва, торгівлі і послуг Запорізького міськвиконкому Микола ПЕТРОВ, основними причинами виникнення проблем із хлібозабезпеченням стали "викликані різким погіршенням погодних умов труднощі з доставкою хліба і ажіотажний попит на дану продукцію".

"У п'ятницю, 20 січня, через різке погіршення погодних умов не випустила на маршрути свій автотранспорт значна частина підприємств, які за договорами здійснюють доставку продукції хлібокомбінатів до підприємств торгової мережі. Хлібозаводи вимушені були розвозити хліб тільки своїми машинами, внаслідок чого хліб і хлібобулочні вироби надходили до магазинів із затримкою в 3-4 години. Це, а також повідомлення про те, що негода продовжиться в Запоріжжі не менше тижня, призвело до ажіотажного попиту на хліб: люди замість 1 буханця стали купувати по 2-3, і всім його просто не вистачило", - повідомив М.ПЕТРОВ.

Він зазначив, що вже у суботу, 21 січня, практично все хлібокомбінати Запоріжжя збільшили випічку хліба, в середньому, на третину, проте повністю привести у відповідність попит і пропозицію на дану продукцію в місті вдалося лише до 23 січня.

Як повідомив УНІАН, минулої п'ятниці на території Запорізької області було зафіксоване різке зниження температури повітря до 20-22 градусів морозу, що супроводжувалося снігопадами і шквальними поривами вітру. У зв'язку з різким погіршенням погодних умов 20 січня наказом мера Євгена КАРТАШОВА в Запоріжжі була оголошена надзвичайна ситуація, тимчасово припинені заняття в школах.