newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Джулії Робертс зробили пропозицію, від якої неможливо відмовитися

246
Джулії Робертс зробили пропозицію, від якої неможливо відмовитися

Після виходу стрічки “Дванадцять друзів Оушена” у 2004 році Джулія Робертс ненадовго залишила кіно і зайнялася вихованням дітей. Але днями актриса припинила відпустку, погодившись на пропозицію зніматися у політичному трилері.

Цього разу Робертс у компанії з оскароносним Томом Хенксом виконає головну роль у стрічці під назвою “Війна Чарлі Вілсона”. Режисером фільму є Майк Ніколс, відомий за драмою “Близькість”, де, до речі, Робертс виконувала одну з головних ролів. За словами Ніколса, саме тоді актриса справила на нього враження і коли він узявся за роботу над політичним трилером, відразу запросив її на головну роль.

Фільм “Війна Чарлі Вілсона” є екранізацією роману Джоржа Крайла і розповідає про секретну операцію американського ЦРУ в Афганістані, що проходила у середині вісімдесятих. Операція була організована харизматичним конгресменом Чарлі Вілсоном і полягала в озброєнні афганських повстанців для боротьби проти Радянського Союзу. Джулія Робертс зіграє техаську світську левицю Джоан Херінг, котра суттєво вплинула на хід операції.