Тимошенко знає, що її захищає не „зграя чоловіків”, а Бог, народ і віра
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Тимошенко знає, що її захищає не „зграя чоловіків”, а Бог, народ і віра](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко в ефірі талаканалу „Інтер” звернулася до своїх противників. За таких вона вважає тих, хто коментував роботу уряду як дії, спрямовані на протистояння олігархічних кланів. „Мені дивно, що є така зграя чоловіків, які просто мріють мене загризти і кудись мене діти, - сказала Тимошенко, - Шановні друзі чоловіки, хочу сказати, що не ви мене захищаєте”.
„Насправді мене захищають три речі, я хочу, щоб ви про них знали. Перше – це справжні цілі. Моя мета світла, і тому мене захищає Господь. Друге. Крок за кроком мене буде підтримавати народ, і з цим ви також нічого не поробите. І третє це віра, справжня віра в те, що почався етап очищення України. Останні події свідчать про очищення, не як приКучмі, коли всі мовчали. Крок за кроком моя віра буде втілюватися в життя”, - сказала екс-прем’єр.