УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Олег Рибачук провів брифінг для дипломатичного корпусу

255
Олег Рибачук провів брифінг для дипломатичного корпусу

Державний секретар України Олег Рибачук провів зустріч із представниками іноземних дипломатичних місій в Україні, де поінформував про останні політичні події.

Олег Рибачук, зокрема, пояснив мотиви Президента України Віктора Ющенка щодо відставки уряду та Секретаря РНБО. Державний секретар заявив, що "мета таких дій – стабілізація політичної ситуації". Олег Рибачук підкреслив, що "політичної кризи в країні немає, натомість була криза у владній команді".

Державний секретар під час брифінгу презентував своє бачення змін, які відбудуться в Секретаріаті. Олег Рибачук зазначив, що для реформи цієї структури будуть залучені закордонні експерти. Також під час реформування Секретаріату буде враховано досвід європейських держав. Держсекретар, зокрема, підкреслив, що "тепер Секретаріат не дублюватиме функцій уряду".

Олег Рибачук наголосив, що й надалі у його роботі європейський курс залишиться пріоритетним. "Посада Державного секретаря дає чимало важелів та інструментів для ефективної реалізації євроінтеграційної діяльності, – сказав він. – Адже це той напрям, який ми задекларували перед усім світом під час президентських виборів".

http://www.kmu.gov.ua/