УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Один Порошенко вартий трьох негідників з уряду

192
Один Порошенко вартий трьох негідників з уряду

Екс-міністр економіки Сергій Терьохін підтвердив існування домовленостей, згідно з якими у відставку разом з Порошенко повинні були піти члени урядової команди Тимошенко: Терьохін та Томенко, та голова СБУ, її давній соратник, Турчинов.

«Була зроблена спроба знайти систему розміну: я тобі, а ти мені. Якщо там є якійсь негідник, то йому треба знайти когось рівноправного. Віктор Андрійович намагався знайти якусь систему рівноваги, й мені здавалося, що йому це вдавалось. Знайшли дві найбільш «слабкі» ланки в системі уряду, це –ланка безпеки та економіки», - розповів Терьохін. Він додав, що зрештою прем’єр-міністр прийняла рішення не розмінюватись.

Терьохін говорить, що він не розчарований Президентом. «Я вважаю, що він поступив правильно, бо команда, яка влаштувалася з самого початку, була порочною. Треба було дивитися на професіоналізм, як ця команда буде підтримувати Президента, а не на те, хто кому кум, сват…»

Терьохін планує продовжувати свою політичну діяльність у Верховній Раді, й буде оскаржувати в суді рішення депутатів, які на вчорашньому засіданні позбавили екс-міністра економіки депутатського мандату.

Тетяна Чорновіл