УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

14-18 вересня Ющенко буде знаходитися з робочим візитом у США

174
14-18 вересня Ющенко буде знаходитися з робочим візитом у США

14-18 вересня ц.р. Президент України Віктор Ющенко перебуватиме з робочим візитом у США, де візьме участь у Ювілейній 60-й сесії Генеральної асамблеї ООН. У поїздці главу Української держави супроводжуватиме його дружина пані Катерина Ющенко.

Планується, що 15 вересня В. Ющенко виступить на Четвертому засіданні 60-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Програма візиту передбачає також ряд двосторонніх зустрічей Президента України з керівниками інших держав. Йдеться, зокрема, про зустрічі з Президентом Бразилії Л. І. Лулою да Сілвою, Президентом Ірану М. Ахмадінеджадом, Прем’єр-міністром Бельгії Г. Верхофстадтом.

Крім того, заплановано, що Президент та його дружина візьмуть участь у заходах з нагоди заснування громадської організації «Помаранчеве коло».

У програмі візиту також участь Президента України у церемонії відкриття представництва «Укрексімбанку».

Під час перебування у США В. Ющенко, крім того, зустрінеться з представниками провідних фінансових корпорацій США, головними редакторами провідних американських медіа, представниками релігійних організацій та української діаспори.

Віктор Ющенко та пані Катерина Ющенко також побувають в Українському Музеї Нью-Йорка.

18 вересня Президент України перебуватиме у Філадельфії, де у Національному Конституційному центрі отримає Медаль свободи. Ввечері того ж дня глава Української держави планує повернутися до Києва.

http://www.president.gov.ua/