УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Пристойний рівень акторської майстерності в мелодрамі". Вся "Наша Украина" осуждает Тимошенко. Обновляется постоянно.

'Пристойний рівень акторської майстерності в мелодрамі'. Вся 'Наша Украина' осуждает Тимошенко. Обновляется постоянно.

Микола Мартиненко: Метою Юлії Тимошенко є дискредитація "Нашої України" як своїх конкурентів на виборах

Заступник голови Ради партії "Народний Союз Наша Україна", лідер парламентської фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко розцінює звинувачення на свою адресу з боку Юлії Тимошенко та її команди як складову добре продуманої піар-кампанії, що ознаменувала старт виборчої кампанії екс-прем’єр-міністра.

"Мішенню для дискредитації є керівники "Народного Союзу Наша Україна". Попри свої численні клятви "щодо єдиної команди та вірності Президенту", Ю.Тимошенко з самого початку вважала "Нашу Україну" своїм суперником та конкурентом на виборах-2006", - відзначив Микола Мартиненко.

"Я чекав від Юлії Володимирівни, як від натхненника Томенка та Зінченка, конкретизації звинувачень на мою адресу. Почув ображену жінку, яка звинуватила мене в тому, що я в присутності Президента назвав Зінченка "проектом Тимошенко". Уточню, що я додав до того: проект було придумано, аби відвернути увагу від скандалу навколо зацікавленості Юлії Володимирівни у передачі Нікопольського феросплавного заводу від однієї олігархічної групи до іншої. Про це вона скромно промовчала. Але неприпустимо, щоб суспільство отримувало напівправду", - наголосив лідер фракції "Наша Україна".

Ігор Жданов: Тимошенко вміє вести виборчу кампанію лише в опозиції

"Виступ Юлії Тимошенко на телебаченні – це активний початок її самостійної парламентської виборчої кампанії, до якого вона цілеспрямовано готувалася. На жаль, переговорний процес про блокування НСНУ і БЮТ, розпочатий у квітні 2005 року, не з нашої вини затягувався і закінчився нічим", – заявив перший заступник голови Центрального виконкому партії "Народний Союз Наша Україна", член Ради НСНУ Ігор Жданов.

Він вважає, що розгортання подій за "паралельним сценарієм", який проголосила Юлія Володимирівна, просто неможливий.

"В усьому світі існує влада та опозиція – не можна бути трошки у владі, і трошки в опозиції. Аналіз основних меседжів, які почула країна, свідчить, що Юлія Тимошенко, попри всі зауваження, чітко позиціонує себе як опозиційний політик. Екс-прем'єру вигідний такий розвиток подій, оскільки ввести передвиборчу кампанію вона вміє лише в опозиції", - вважає Ігор Жданов.

У зв’язку з останніми подіями, член Ради НСНУ спрогнозував украй жорсткий характер майбутньої парламентської кампанії. "Бруду і компромату буде значно більше. Юлія Тимошенко повинна усвідомлювати, що бездоказові заяви про корупцію лише піднімають планку аморальності, і війна компроматів перетвориться на рутинний засіб політичної боротьби", – вважає Ігор Жданов.

Для Ющенка Тимошенко "и не друг, и не враг, а так" - Борис Беспалий

"Пристойний рівень акторської майстерності в мелодрамі", - так оцінив учорашнє телевізійне інтерв'ю Юлії Тимошенко член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна", народний депутат Борис Беспалий в ефірі "5-го каналу".

За словами парламентарія, Юлію Тимошенко дуже влучно можна охарактеризувати словами з відомої пісні Володимира Висоцького: "Если друг оказался вдруг – и не друг, и не враг, а так".

Давид Жванія: Кальченко був призначений шляхом шантажу

"Мій заступник був призначений, по суті, шляхом шантажу прем'єрки. Вона поставила умову підписання подань на заступників міністра МНС – я мав першим завізувати документ про призначення своїм заступником Кальченка. Тобто затвердження всієї структури міністерства йшло пакетом, на чолі якого обов'язково мала бути людина Тимошенко. Папери на затвердження пролежали в Кабміні близько місяця",– сказав в.о. міністра з питань надзвичайних ситуацій, член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Давид Жванія, коментуючи заяву свого заступника Валерія Кальченка.

"Я б ніколи його не призначив, оскільки пам'ятаю, як він завалив роботу президентського штабу в Кіровоградській області. Він був призначений на посаду за квотою БЮТ після підписання угоди про створення коаліції "Сила народу", – наголосив Жванія.

За словами міністра, "заява Кальченка має дві складові". "По-перше, в міністерстві я йому не давав можливості реалізовувати корупційні схеми, які в нього були напрацьовані з 1995 року, коли він був на посаді міністра МНС. А по-друге, це проста передвиборча технологія. Після вчорашнього інтерв’ю на "Інтері" сьогодні заговорили політичні "прокладки Тимошенко", – наголосив Жванія.

Він також не виключає, що "резиденти Тимошенко, які були інтегровані у кампанію, а потім у владу, будуть систематично привертати до неї увагу псевдосенсаційними заявами".

Позиція Тимошенко зменшить кількість її прихильників – Юрій Оробець

"Прем'єр-міністр склала свої повноваження, не пішовши на ті поступки, які були запропоновані Президентом України, бо тоді, очевидно, треба було б нести відповідальність за певні негаразди в країні і негативні тенденції", - сказав народний депутат, член Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Юрій Оробець, коментуючи заяву Юлії Тимошенко про причини її відставки.

Парламентарій не виключає, що в результаті дій екс-прем'єра "будуть консолідуватися певні маргінальні сили, які протиставляють себе Президенту". "Цілком очевидно, що вони намагатимуся певним чином підтримувати і роздмухувати тему звинувачень для того, щоб заробити очки на протистоянні з Президентом; вони будуть говорити про чиюсь злочинність при тому, що самі є банкрутами", - відзначив Юрій Оробець.

Разом з тим, народний депутат прогнозує, що "конфронтаційна позиція Юлії Володимирівни відносно Президента зменшить кількість її політичних прихильників, і, в першу чергу, в депутатському корпусі".

Петро Порошенко: Юлія Тимошенко – безвідповідальний політик

Колишній секретар Ради нацбезпеки й оборони, заступник голови Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Петро Порошенко відкидає всі звинувачення на свою адресу з боку екс-прем'єра Юлії Тимошенко, оприлюднені нею в прямому телеефірі в п'ятницю ввечері, і пояснює її претензії початком передвиборної кампанії.

"Нічого спільного з дійсністю все, що говорила Юлія Володимирівна, не має. Це пояснюється початком передвиборної кампанії", – заявив Петро Порошенко журналістам у Києві.

На його думку, Тимошенко нічого не залишалося робити, як виступити з такими заявами, "оскільки економічні показники, за які відповідальний уряд, низькі".

Порошенко також відзначив, що в п'ятницю Тимошенко як політик повелася "абсолютно безвідповідально" і не навела жодного вагомого факту.

Він також сказав, що готовий до дискусії зі своїми опонентами, але тільки після того, як буде закінчено перевірку фактів щодо обвинувачень в корупції, – насамперед, документів, які передав у правоохоронні органи колишній держсекретар Олександр Зінченко.

Крім того, Петро Порошенко закликав створити громадську органiзацiю за участю журналiстiв, яка б розслiдувала оприлюдненi за останнiй час факти, i таким чином "з'ясувати, хто вiдповiдальний за ситуацiю, що склалася, хто вiдповiдальний за кризи, що виникли в країнi".

Борис Беспалий: Уряд Тимошенко "перепіарився"

"Кабінет міністрів, який очолювала Тимошенко, зробив дуже соціальний бюджет, але при цьому були допущені серйозні прорахунки. Зокрема, деякі урядовці втручалися в бізнесові справи, був несприятливий інвестиційний клімат, взагалі був "наїзд" на підприємців – і це треба було виправляти. Але замість копіткої роботи над помилками Юлія Володимирівна і один з віце-прем'єрів просто зайнялися піаром на підставі прийнятого бюджету", - заявив народний депутат, член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Борис Беспалий.

За словами Бориса Беспалого, "команда прем'єра трохи захопилася і забула про Україну, трохи "перепіарилася" – і це бачили всі". "На мій погляд, робоче місце прем'єр-міністра чи віце-прем'єра з гуманітарних питань – не перед телекамерами", - зауважив народний депутат.

"Президент зробив реорганізацію владної команди, і Юлія Володимирівна мала всі можливості взяти участь у цій реорганізації, закріпити всі позитиви і зробити все те, що не вдалося – змінити і ряд персоналій, і ряд позицій. Але є люди, які обирають шлях конфлікту – і це їхній персональний вибір, а вибір виборців – обирати скандал чи обирати тих, які здатні робити справу, як це завжди робив Віктор Ющенко", - зазначив парламентарій.

"Зрозуміло, що бувають емоційні виступи, але коли люди займають такі серйозні посади – чи то держсекретар, чи то прем'єр, чи навіть колишній прем'єр – треба більш зважено підходити до своєї риторики. На мій погляд, такі безвідповідальні заяви, які, вочевидь, спрямовані на дестабілізацію ситуації, не на користь Україні", - переконаний член Президії Ради НСНУ.

"Мені здається, що на пострадянському просторі у людей вже виробився імунітет на голослівні звинувачення. Це вже перейшло в розряд анекдотів – просто, оскільки задіяні високі посадовці, то країну трохи лихоманить, але важко повірити, щоб хтось до таких голослівних заяв ставився всерйоз. Тим більше смішно, коли виходить держсекретар і розповідає про те, що його заступник "неправильний", але він про це дізнався тільки вчора і тому не встиг сказати про це Президенту. Ще гірше, коли такі заяви звучать з вуст колишнього прем'єра", - зауважив Борис Беспалий.

Парламентарій також припустив, що "можливо, зараз у Юлії Володимирівни знайдеться час ретельно вивчити склад власної фракції – яке відношення мають до Помаранчевих ідеалів, наприклад, Плохой, Мерінський, Абдулін, луганська група; може, вона, нарешті, з'ясує, хто такий Василь Хмельницький, яким чином він познайомився з Бакаєм і як з ним співпрацював".

"Думаю, коли Юлія Тимошенко займеться вивченням свого оточення, то це буде більш продуктивно", - підкреслив Борис Беспалий.

"На Майдані всі були хороші: і Третьяков, і Порошенко, і Мартиненко – ніяких питань не виникало, так само, як і не виникало питань, хто такий Абдулін чи Хмельницький. А тепер, коли знімають з роботи, з'являються голослівні звинувачення", - наголосив народний депутат.

Тимошенко дробить середовище Майдану – Юрій Ключковський

"Юлія Тимошенко, звичайно, робила добру міну при поганій грі. Ми всі знаємо, що саме вона зірвала ті домовленості, які були досягнуті у Президента і, фактично, саме вона порушила єдність команди, до якої закликав Президент і про яку стільки вона сама говорила", - сказав депутат українського парламенту, член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Юрій Ключковський, коментуючи журналістам заяву колишнього прем'єр-міністра.

"Говорити про те, що я можу бути другом Президента тільки тоді, коли я прем'єр-міністр – це не відповідає заявленому масштабу політика і проголошеним раніше цінностям, - зазначив парламентарій. – Щодо стилю висловлених звинувачень: якщо, скажімо, для Бродського він досить типовий, то в даному випадку це звучало несерйозно, тому що, знову ж таки, не відповідало тому політичному масштабу, на який претендує політик. Для тих, хто займається випадковими політичними заходами, це якраз нормально, а хто всерйоз хоче робити політику, такими способами діяти не повинен".

"Взагалі озвучені звинувачення викликають подив. Насамперед тому, що вони носили загальний характер. Зважаючи на серйозність закидів, хотілося б дізнатися про факти, на які вони спираються. Жодних конкретних фактів наведено не було. Тому мені здається, що це швидше голослівні звинувачення, ніж серйозні твердження", - зауважив Юрій Ключковський.

За його словами, "для Юлії Володимирівни завжди існувала дилема: йти разом з Ющенком чи окремо". "Були для неї спокуси і в одному, і в іншому напрямку. На жаль, перемогла спокуса більш кон'юнктурна, менш відповідна національним інтересам України та ідеям Майдану. Звичайно, їй зручно йти окремо, їй не треба домовлятися, вона в своєму середовищі безперечний лідер. Але тим самим вона дробить середовище Майдану і ослаблює тих, хто хоче Україні добра", - підкреслив Юрій Ключковський.

Боярська міська організація НСНУ: Підтримуємо державницькі кроки Президента

Президія Боярської міської організації партії "Народний Союз Наша Україна" виступила з заявою на підтримку Президента України, Почесного голови НСНУ Віктора Ющенка.

Наводимо її повний текст.

"За обставин, коли країну охопила, за визначенням Президента України, "криза стосунків певних політичних сил", що призвела до кризи урядової і відставки уряду, члени Боярської міської організації НСНУ висловлюють підтримку всенародно обраному Президенту Віктору Ющенку.

Ми схвалюємо дії Президента, покликані розрубати "гордіїв вузол" чвар та кулуарних війн владних команд, які на очах девальвували країну, руйнували економіку і мораль.

Наша організація висловлює підтримку почесному лідеру нашої партії Віктору Ющенку і запевняє, що разом з Президентом ми робитимемо все, щоб подолати зневіру і розчарування, які вразили суспільство і болісно позначилися на житті громадян.

Твердо віримо, що наш Президент виявить непохитність у своїй принциповій позиції захищати національні інтереси України. Сподіваємося, що на шляху подолання кризових явищ буде ліквідовано прорахунки влади. Водночас оздоровлення суспільства й економіки позитивно позначиться на діяльності нашої партії, спонукатиме її членів до активної практичної роботи.

Дотримання Статуту і Програми НСНУ для нас – методологічна засада, яка потребує ідеологічного наснаження від її почесного лідера Віктора Ющенка. Політичні скандали не пройдуть.

Ми переконані, що на вибори березня 2006 року наша партія йтиме згуртованою командою однодумців. Вітаючи мужність Віктора Ющенка, ми готові підтримати державницькі кроки Президента України."

За дорученням Президії голова Боярської міської організації Ніна Харчук

Лариса Усаченко: Президент залишився вірним собі, а ще більше – вірним Україні

"Доля не раз дарувала мені нагоду переконуватися в мудрості та силі духу Віктора Ющенка ще коли я працювала його помічником, тому іншого рішення я від нього й не чекала. Президент залишився вірним собі, а ще більше – вірним Україні", – заявила журналістам депутат парламенту, член Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Лариса Усаченко, коментуючи кадрові зміни у вищих ешелонах української влади.

Лариса Усаченко переконана, що "з відставки уряду не треба робити трагедії – аналогічне нерідко відбувається в демократичних країнах".

За словами депутата, "демарші окремих політиків останніми днями – це процес очищення президентської команди". "Я вважаю, що зараз ми маємо своєрідний момент істини, - наголосила Лариса Усаченко. – Щиро сподіваюся, що справжня команда Віктора Ющенка залишиться монолітною, а залишають її ті, хто потрапив до неї випадково".

Лілія Григорович: Тимошенко – розумна жінка і не піддасться на провокацію Бродського

"Я сподіваюся, що Юлія Тимошенко не піддасться на провокацію і залишиться в команді Віктора Ющенка", - заявила депутат парламенту, член Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Лілія Григорович, коментуючи журналістам заклик Бродського до екс-прем'єра йти в опозицію до Президента.

"Я знаю, що Юлія Володимирівна – розумна жінка і, мені здається, для неї навіть питання не стоїть – чи вибирати між Ющенком і Бродським", - сказала Лілія Григорович.

За словами народного депутата, вона "не дивується Бродському". "Я вже вручала йому зелене яблуко з черв'яком тоді, коли він агітував за недовіру Кабінету Віктора Ющенка. Бродський був у списку Народного Руху України, потім дрейфував до Медведчука, далі пішов у "Яблуко", був в опозиції до Ющенка, потім він Ющенка підтримав, нарешті перейшов у "Батьківщину" і з неї вийшов, потім ще раз зайшов. Сьогодні він знову проти Ющенка, знову на тих самих позиціях. Питається – а куди був весь цей шлях?", - сказала Лілія Григорович.

За її словами, "є різні категорії політиків, в тому числі і такі, які, неначе метелики, пурхають туди-сюди, бо коли немає великого потенціалу, тоді відбувається часта зміна політичної диспозиції".