23 сентября • обновлено в 13:24
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Катеринчуку знову не подобається робота ДПА

246

Перший заступник голови Державної податкової адміністрації Микола Катеринчук, який минулого тижня написав заяву про відставку, сьогодні знову розкритикував кадрову політику ДПА і мотивував своє рішення розбіжностями у баченні реформування цієї організації з позицією її голови - Олександра Кирєєва. Особистого конфлікту з паном Кирєєвим немає, сказав Катеринчук, є конфлікт поколінь, стратегій і підходів.

Останній хотів би радикально оновити кадровий склад і філософію ДПА, а його начальника більше цікавить контроль над процесами в організації, а не якість змін.

Микола Катеринчук, перший заступник голови Державної податкової адміністрації:

- але останньою краплиною щодо мого рішення повернутися в парламент було окреме доручення голови ДПА України від 11 липня 2005 р. про призупинення виконання доручення Президента щодо розширення моїх повноважень, пов'язаних з кадровими питаннями.

Микола Катеринчук повідомив, що має намір піти у відпустку, а потім знову працювати у Верховній Раді. Повертатися до податкової адміністрації найближчим часом він не збирається за жодних обставин.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги