УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Батько Порошенка не так зрозумів сина – той не хоче, щоб його розстріляли за цукор

153
Батько Порошенка не так зрозумів сина – той не хоче, щоб його розстріляли за цукор

Секретар РНБОУ Петро Порошенко підтримує дії уряду, щодо вирішення цукрової кризи. Про це він повідомив на прес-конференції журналістам. «Для стримування цін на ринку цукру уряд був змушений здійснити ті заходи, які нині критикуються. Це короткотермінові кроки. Й тут підстав не довіряти діям уряду немає», - зауважив Петро Порошенко. Така позиція секретаря РНБО здивувала присутніх, адже лише на минулому тижні батько Порошенка гендиректор концерну «Укрпромінвест» Олексій Іванович заявив журналістам на конференції в газеті «Сільські вісті», що його син категорично проти заходів, до яких вдається уряд на цукровому ринку, зокрема це стосувалося ввозу цукру сирцю.

Видео дня

«От ви говорите Порошенку добре, це він замовив сирець. А я вам кажу, що це брехня, він був дуже проти… «Як викинути зараз на ринок дешевий цукор з Держрезерву, то краще нас розстріляти», - так заявив журналістам Порошенко-старший.

Позиція батька й сина виявилась однаковою лише в одному питанні, обоє вони вважають, що для цукровиків настали важкі часи, бо радикально зросли ціни на дорожні тарифи, на паливно-мастильні матеріали та на насіння.

Петро Порошенко з цього приводу зауважив: «Я впевнений, що нинішні кроки уряду на цукровому ринку повинні бути поєднанні з певними діями уряду в підтримці цукрової галузі. Починаючи з спеціальних залізничних тарифів», - зауважив Порошенко.

До речі, концерн «Укрпромінвест» за словами Олексія Порошенка вирощує буряки більше ніж на 13 тис. га, й в цьому році очікується хороший врожай.

Тетяна Чорновіл