УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Республіканці виступають за продовольчу безпеку

156
Республіканці виступають за продовольчу безпеку

Республіканська партія виступає за необхідність прийняття закону "Про продовольчу безпеку", що дозволить чітко регламентувати стосунки на внутрішньому ринку сільгосппродукції та визначити порядок зовнішньоторгівельних операцій. Про це заявив народний депутат України, член політради РПУ Василь Гладкіх, перебуваючи 22 серпня з робочим візитом у Балаклейському та Первомайському районах Харківщини.

Видео дня

Як відзначив Василь Гладкіх, уряд виявився не готовим вирішувати проблеми розвитку українського АПК та забезпечувати продовольчу безпеку держави. Результатом його діяльності стали повернення в обіг таких понять, як "продовольчий дефіцит" і "талонний розподіл продуктів харчування".

- За 8 місяців роботи Кабміну так і не було сформовано цілісної та збалансованої програми розвитку АПК. Окремі пропозиції, що активно "піарилися" членами уряду в березні цього року, так і залишились паперовими літачками й навряд чи колись будуть реалізовані на практиці, - підкреслив член політради РПУ.

Василь Гладкіх нагадав, що уряд наполегливо рекомендує селянам не продавати зерно агротрейдерам за низькими цінами. Проте Кабмін не створив нормальних умов для нормального здійснення державних закупівель. "Відсутні також механізми перекредитування та необхідна інфраструктура", - відзначив Василь Гладкіх.