УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україна готова приймати Всесвітню Універсіаду в 2011 році, - Томенко

177
Україна готова приймати Всесвітню Універсіаду в 2011 році, - Томенко

Про це вчора в аеропорту „Бориспіль” заявив Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко, який разом з Національною збірною України повернувся з ХХІІІ Всесвітньої універсіади 2005 року, що відбувалась у місті Ізмірі (Туреччина). Вперше за історію Універсіади українська збірна посіла четверте місце у загальному заліку країн, які брали участь у змаганнях. У цьому році у Всесвітній універсіаді взяло участь більше 180 країн світу.

Видео дня

„Вже визначено, що дві наступні Універсіади проходитимуть у Бангкоку та Сербії і Чорногорії. Але ми заявили про свою готовність поборотись за право організувати та провести цей захід в Україні в 2011 році. Цього року наша команда на Універсіаді була найпопулярнішою, а Туреччина – проукраїнською. Це може стимулювати і європейські, і міжнародні організації, які займаються Всесвітньою Універсіадою, у виборі країни для проведення одних із наступних змагань. Для України це дало би можливість поєднати спортивні проекти з проектами соціального житла, які сьогодні розроблені Урядом”, - сказав Микола Томенко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що наразі необхідно надавати пріоритети спортивним центрам при вищих навчальних закладах: „Наші вузи привезли по кілька чемпіонів Універсіади. Якщо види спорту, в яких Україна перемогла, закріпити за конкретним вищим учбовим закладом, то ми отримаємо кілька працюючих центрів спортивної підготовки”.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ М.В.ТОМЕНКА