УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Луценко викликає Литвина на двобій

Луценко викликає Литвина на двобій

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зізнався журналістам «України молодої», що він шокований заявою Голови верховної Ради України Володимира Литвина. Спікер назвав «системною дурістю» роботу міліції з очищення держави від економічних злочинців.

Видео дня

«Я розумію, що Володимир Михайлович не називав системною дурістю багаторічне розкрадання держави, коли був головою Адміністрації Президента Кучми і спікером парламенту від кучмістського блоку. Але мені здавалося, що ця сторінка перегорнута. І я буду його просити відкликати свою заяву або, в іншому разі, пропонуватиму відкриті дебати в будь-яких засобах масової інформації. Бо не вважаю його оцінку справедливою. Робота міліції з наведення законності в державі й так є не дуже радикальною, а якщо ще й вищі посадові особи будуть давати такі оцінки, це просто підриватиме віру працівників міліції в поставлені завдання».

«Оглядач» закликає сторони цивілізовано розв’язати суперечку, без застосування кулаків. І готовий надати Володимиру Литвину та Юрію Луценку можливість публічно з’ясувати стосунки у відкритих дебатах на нашому сайті. «Оглядач» пропонує політикам взяти участь у відритій веб-конференції, де їм доведеться відповідати не лише на запитання журналістів, а й відбиватися від багатотисячної аудиторії нашого інтернет-видання.