УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Найміцніше пиво у світі варять у Сполучених Штатах

357
Найміцніше пиво у світі варять у Сполучених Штатах

Його пляшка коштує двісті американських доларів. Градусом пиво наближається до лікеру.

Видео дня

Пиво під назвою "Утопія" подається у елітних ресторанах та барах Нью-Йорка. Його ціна надто висока для пересічних споживачів. Поціновувачі продукції з хмелю та солоду навіть жартують, що це - екстремальне пиво. Вміст спирту в ньому сягає двадцяти п'яти відсотків.

Брейдон Рейді, власник бару:

- Всі люди завжди хочуть спробувати щось нове. Саме тому звичайні алкогольні напої їм вже не цікаві. Тому попит на таке пиво досить високий.

Трунок має відчутні коньячні нотки - стверджують дегустатори. До того ж, його можна активно використовувати у коктейлях. Для створення нових сортів пивоварів спонукали тенденції ринку - американці дедалі менше вживають пива і все більше віддають перевагу міцним напоям та вину.

Девід Кайл, маркетолог:

- Пивомани дедалі частіше відмовляються від своїх звичок і починають споживати лікери, горілку та інші міцні напої. Звичайно, ринок на це реагує.

Подібні тенденції спостерігаються і у Великій Британії. А ось психологи б'ють на сполох у зв'язку із збільшенням попиту на міцні алкогольні напої. Вони навіть зробили висновки що це наслідок терактів у США та у Великій Британії. Мешканці цих країн намагаються втекти від реальності за допомогою пляшки.