УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Комерсанти заробляли кошти на непридатних ліках

261
Комерсанти заробляли кошти на непридатних ліках

Відділом захисту майнових та інших особистих прав і свобод громадян Генеральної прокуратури України проведено перевірку додержання законодавства про охорону здоров’я в одному з акціонерних товариств міста Києва.

Як з’ясувалося, восени минулого року ЗАТ „Діапрепарат” (Російська Федерація) з огляду на закінчення терміну придатності повернуло українському ЗАТ інсулін на суму 500 тис. грн. За таких обставин вітчизняне підприємство мало б утилізувати і знищити непридатні лікарські засоби, однак їх переробили на субстанцію, з якої навесні 2005 року виготовили й реалізували 13 тис. флаконів інсуліну свинячого державному підприємству „Укрвакцина”.

Крім того, встановлено, що дане українське ЗАТ ще у 2003 році перерахувало понад 3 млн. грн. ТзОВ„Мрія”, яке було зареєстровано за допомогою викраденого паспорту громадянина України і вже у листопаді того ж року його державну реєстрацію судом було скасовано. Незважаючи на те, що через два місяці кошти було повернуто акціонерному товариству, за висновками фахівців держава зазнала майже 2 млн. грн. збитків.

За вказаними фактами порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

http://www.gp.gov.ua/