newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Розгром і бійка у Шевченківській районній раді в Києві

288
Розгром і бійка у Шевченківській районній раді в Києві

Сесія Шевченківської районної ради в м. Києві, ледь почавшись, закінчилася побоїщем між депутатами. На сесії повинні були вирішуватися два принципові питання. Фракція Народний союз «Наша Україна» намагалася зняти голову районної держадміністрації та районної ради М.Харитончука. На думку помаранчевої громади, колишній кучміст і колишній голова Шевченківської райдержадміністрації не лише зберіг свою посаду, а й займається корупцією за нової влади. Інші фракції райради, у тому числі соціалісти і Батьківщина, на сесії намагалися вирішити питання приватизації 97 об’єктів комунальної власності в центрі столиці, у тому числі парк Шевченка і парк Пушкіна. Помаранчева громада в райраді вважає, що Харитончук підкупив квартирами та грошима депутатів, щоб пропихнути це рішення.

Кілька сотень прихильників помаранчевого кольору прорвалися крізь охорону в зал засідання і заблокували депутатів. Причому було розбито кілька скляних дверей і поламано меблі. В основному молоді люди в помаранчвих стрічках апелюючи до прав громади міста, також вимагали зняти з посади Харитончука і припинити приватизацію об’єктів у центрі Києва.

Під час бійки в сесійній залі Шевченківської райради народний депутат України фракції "Наша Україна" Бондаренко розбив мегафоном до крові обличчя депутата райради Сергія Андросюка.

- Не люблю, коли мені затикають рота, - пояснив свої дії Бондаренко.

Зараз на сесії оголошена перерва до 2-х годин. Помаранчеві депутати та їхні прихильники намагаються не дати депутатам розійтися, забарикадувавши двері.

Тетяна Чорновіл