УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Йосип Вінський: Нульове держмито на імпорт світлих нафтопродуктів - акція короткотермінового характеру

219
Йосип Вінський: Нульове держмито на імпорт світлих нафтопродуктів - акція короткотермінового характеру

За словами народного депутата України, першого секретаря політвиконкому Соціалістичної партії України Йосипа Вінського, прийнятий сьогодні Верховною Радою законопроект, котрий зводить до нуля держмито на імпорт світлих нафтопродуктів, а також знижує тарифні ставки на імпорт нафти, можна вважати правильною короткотерміновою акцією з вирішення нафтової кризи.

«Парламент сьогодні виніс правильне рішення стосовно держмита на імпорт світлих нафтопродуктів та тарифних ставок на імпорт нафти. Нині даний крок можна вважати чи не єдиним вірним виходом із ситуації, котра склалася на ринку нафтопродуктів України», - зазначив соціаліст.

«Можна сподіватися, що завдяки відміні держмита на імпорт світлих нафтопродуктів, ситуацію на нафтовому ринку буде врегульовано - ми матимемо бензин та дизтопливо в наявності, а також купуватимемо їх за прийнятними цінами», - говорить Вінський.

«Проте, не дивлячись на позитивність рішення, це тільки акція короткотермінового характеру, - підкреслює парламентарій. - Вже через два тижні-місяць уряд повинен найти реальне рішення, котре виведе державу із нафтової кризи».

Як зазначив нардеп, такий крок несе в собі і ряд негативних наслідків, серед яких значні фінансові втрати. «Хоча на даному етапі нульове держмито на імпорт нафтопродуктів - вірний крок, проте стратегічно - це абсолютно неправильне рішення. Держава матиме мільярдні збитки, чого допускати також не можна. Тому нам необхідно терміново шукати найбільш прийнятний вихід із ситуації», - підсумував Вінський.