УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Віктор Ющенко підтримав вимоги студентів-медиків

162
Віктор Ющенко підтримав вимоги студентів-медиків

12 травня під час прямого ефіру на телеканалах ICTV, СТБ та Новий канал прозвучало запитання до Президента Віктора Ющенка: “Яка людина буде вчитися 6 років університету, 2 роки навчання в інтернатурі, 3 роки примусової праці поза місцем проживання всього 11 років. Жебрацький заробіток 350 грн. Чи можна жити на ці гроші і що мені робити?”

Віктор Ющенко зокрема відповів: “Так жити неможливо. Те, що ви описуєте, це речі, до яких жодної справи не мав нинішній Уряд і я, як Президент, жодної. Повинні відбуватися під зміни в самій системі охорони здоров’я, а для цього зараз вже розробляється реформа, яка, я Вам даю слово, буде публічно. Яка буде обговорюватися по всіх краях, по всіх місцях України.”

Таким чином Віктор Ющенко засвідчив, що нічого не знав про указ міністерства охорони здоров’я №81, яким подовжується термін навчання в інтернатурі та забороняється освіта за багатьма спеціальностями. Віктор Ющенко також дав слово Президента, що медична реформа обговорюватиметься публічно.

Незалежна профспілка студентів-медиків “Здоров’я України” сподівається, що після цих слів Президента буде відмінено протизаконний указ міністерства охорони здоров’я та задоволені вимоги студентів-медиків.