УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Міністерство праці розробило Законопроект, який відновлює соціальну справедливість

135
Міністерство праці розробило Законопроект, який відновлює соціальну справедливість

Міністерство праці розробило Законопроект, який має відновити справедливість щодо тих ветеранів війни, які протягом багатьох минулих років були незаслужено дискредитовані. Про це повідомив міністр праці та соціальної політики В’ячеслав Кириленко.

Законопроект “Про внесення змін до Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” буде внесений на розгляд уряду і після всіх погоджень - до парламенту, - повідомив міністр.

Характеризуючи проект документу, В’ячеслав Кириленко відзначив, що завданнями закону є “по-перше, відновити історичну справедливість і зрівняти в правах усіх українців, що воювали на фронтах Другої світової війни, по-друге, сприяти примиренню ветеранів різних армій, і, головне, надати всім ветеранам відповідний статус і соціальні гарантії”.

“Ветеранам Української Повстанчої Армії запропонованим Законопроектом буде встановлено статус учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни, що надасть можливість цим літнім людям користуватися усіма належними їм соціальними пільгами”, - повідомив міністр праці.

http://www.kmu.gov.ua/