УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Податкова перевіряє діяльність Національної академії державної податкової служби

168
Податкова перевіряє діяльність Національної академії державної податкової служби

У Національній академії державної податкової служби України працівниками ДПА України із залученням співробітників СБУ та Головного контрольно-ревізійного управління України проводиться перевірка навчального закладу.

Серед численних фактів порушення законодавства України, виявлених під час перевірки, встановлено і використання значних коштів не за призначенням.

Згідно з розпорядженням ректора академії П.В. Мельника щороку, до початку навчання, студенти і курсанти робили благодійний внесок на потреби, пов’язані з навчанням студентів, а саме: надання допомоги студентам, що залишилися сиротами; оплату викладачам та обслуговуючому персоналу; утримання навчальних приміщень та інші соціальні витрати.

Завдяки цьому, лише у 2004 році, із урахуванням залишку минулих років, благодійні надходження склали 6 млн. 239,7 тис. грн.

Саме за ці кошти академією у листопаді минулого року було придбано спеціальний легковий автомобіль представницького класу АUDI 8 вартістю 799, 990 тис. грн., яка згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2004 року №332 значно перевищує граничну суму витрат на купівлю автотранспорту.

Ректором Національною академії державної податкової служби України Мельником П.В. подібні покупки здійснювалися у той час, коли переважна більшість автомобілів навчального закладу має 90 та більше відсотків амортизаційного зносу і рік випуску яких коливається від 7 до 24 років.

http://www.kmu.gov.ua/