УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Народний депутат України Левко Лук’яненко хоче допомогти луганчанам "скинути страх з плечей"

165
Народний депутат України Левко Лук’яненко хоче допомогти луганчанам 'скинути страх з плечей'

Народний депутат України Левко Лук’яненко прибув на Луганщину, щоб допомогти луганчанам відчути себе громадянами демократичної держави й скинути страх з своїх плечей. Про це він заявив сьогодні на імпровізованій прес-конференції після зустрічі з головою Луганської облдержадміністрації Олексієм Даніловим.

На його думку, жителі Луганської області цього страху ще не позбулися. „Ми є демократична держава, тут є гарантована свобода політичної діяльності, свобода економічної діяльності. Залишається, щоб люди самі відчули себе громадянами, а не букашками”, - підкреслив нардеп.

На його думку, це в великій мірі залежить від того, „наскільки помаранчева революція буде проведена зверху вниз - у Києві її зробили, на обласний рівень вона ніби дійшла, на районному рівні майже нічого не зроблено”.

Втім, на Луганщині, на думку Левка Лук’яненка картина більш втішна, ніж в інших областях України. „Я поговорив з вашим губернатором. Його позиція меня задовільняє... він також за те, щоб довести зміни до самого кінця”, - додав голова Ради старійшин Української Республіканської Партії.

Параллель-Медиа