УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Дружина Червоненка не їздить на Майбаху Кирпи

210
Дружина Червоненка не їздить на Майбаху Кирпи

Міністр транспорту Євген Червоненко розповів «ОБОЗу», що не може продати Майбах Кирпи через забобони покупців, а також їхнє небажання себе декларувати. «Мінтранс зараз приймає рішення чи то продати Майбах таємно з публічним оприлюдненням ціни, або повернути фірмі «Майбах». Вони забирають свої машини назад», - розповів Червоненко. За його словами, є бажаючі купити автомобіль Кирпи.

«У країні 23 "Майбахи", чому журналісти не бігають за всіма власниками, а лише цікавляться мінтрансівським», - емоційно дорікнув Червоненко журналістам за їх зацікавлення долею машини.

Червоненко підтвердив, що рішення продати автомобіль остаточне, і в нього немає спокуси залишити "Майбах" міністерству. «Я люблю машини, однак "Майбах" у житті не бачив і не підійду. Але і за сто тисяч не продам».

Червоненко розповів, що чутки про те, нібито Майбахом користується його дружина, могли народитися лише в головах покидьків. «Я клянуся перед телекамерами, що моя дружина мене не бачить, не те що "Майбах"». На питання, хто поширює такі плітки, він не назвав прізвищ, лише додав, що його дружина їздить на його першому "Мерседесі". «Як побачите в місті синій «Мерс», з номером 00 88, - то це моя «друга половинка». Червоненко зізнався, що сам їздить на приватному червоному "Міцубісі". «Сам за кермом, водій теж є, але на задньому сидінні». Червоненко додав, що вважає неморальними тих осіб, які їздять на таких дорогих машинах, як "Майбах".

Тетяна Чорновіл