УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Під час конкурсу "Євробачення" в Києві проходитиме мистецька акція "Україна - європейська країна"

192
Під час конкурсу 'Євробачення' в Києві проходитиме мистецька акція 'Україна - європейська країна'

Про це йшлося на засіданні робочої групи Оргкомітету з підготовки до пісенного конкурсу “Євробачення-2005”, яке провів Микола Томенко. Зокрема, учасники засідання вирішили, що під час проведення конкурсу “Євробачення” в Києві проходитиме тиждень української культури, який засвідчить її світовий рівень.

На засіданні робочої групи також було погоджено, що 16 травня відбудеться офіційне відкриття конкурсу “Євробачення” в Україні на площі перед Маріїнським палацом.

17 травня переможниця попереднього “Євробачення” Руслана Лижичко дасть благодійний концерт на площі розважального центру “Арена”.

18 травня на Майдані Незалежності за сприянням Київської міської адміністрації та “Київстару” пройде концерт “Україна – серце Європи”.

19 травня відбудеться телевізійне європейське відкриття “Євробачення”, оскільки в різні куточки Європи транслюватиметься півфінал пісенного конкурсу. Також з 19 травня на Майдані працюватиме сцена, на якій виступатимуть відомі українські музиканти та співаки. Зокрема, в музичній акції візьмуть участь гурти “Океан Ельзи”, “ВВ”, “Тартак”, “Мандри”, “Гайдамаки”, “Мотор’ролла”, а також Марія Бурмака, Гайтана та інші виконавці.

21 травня відбудеться фінал конкурсу, визначення переможця за результатами голосування і його нагородження.

Таким чином, з 18 по 22 травня на Майдані Незалежності в Києві проходитимуть різноманітні мистецькі заходи, а отже українці протягом наступного тижня зможуть продемонструвати всьому світові здобутки нашої культури.

http://www.kmu.gov.ua/