УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Основними ведучими пісенного конкурсу "Євробачення-2005" будуть Павло Шилко та Марія Єфросініна

762
Основними ведучими пісенного конкурсу 'Євробачення-2005' будуть Павло Шилко та Марія Єфросініна

Основними ведучими пісенного конкурсу "Євробачення-2005" будуть Павло Шилко (DJ Pasha) та Марія Єфросініна. Таке рішення оргкомітет ухвалив 7 травня.

Одним з головних факторів при визначенні ведучих конкурсу стали багаторічний досвід роботи в ЗМІ в прямому ефірі та професійне володіння англійскою мовою (Марія та Павло -закінчили Університет ім. Т.Шевченко факультет перекладознвавства. Вони вільно володіють іспанською та англійськими мовами).

За час 6-річної роботи в ранковому шоу

Підйом

Марія Єфросиніна спілкувалась із такими відомими людьми як Паоло Коельйо, Цезарія Евора, Ані Жирардо, Жерар Депардьє, Келі Джойс, Лоберто Лоретті, Енріке Іглесіас та багатьма зірками шоу-бізнесу, театру та кіно з країн СНД.

Михайло Крупієвський, телевізійний продюсер Пісенного конкурсу "Євробачення-2005" так пояснив вибір ведучої:

"Маша Єфросініна - це професійна телеведуча, вона добре виглядає та чудово знає англійську мову. Бути ведучим "Євробачення" досить специфічна робота - формат і концепція конкурсу такі, що ведучі мають донести до глядачів багато конструктивної інформації й водночас дуже добре відчувати час. У "Євробаченні" хронометраж розраховується до секунд: якщо ведучий має говорити 37 секунд, то він буде говорити саме 37 секунд, а не 36 і не 38. Тобто для такої роботи потрібен дуже великий досвід прямого ефіру. Визначені організаторами кандидатури цей досвід мають: Маша і Паша - це люди, які все життя провели в ефірі!"