УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Заяви Мельниченка: спокійний сон Кучми коштує мільярд

204
Заяви Мельниченка: спокійний сон Кучми коштує мільярд

Литвин хотів смерті Гонгадзе через жінку

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко заявив, що у Володимира Литвина були особисті мотиви, щоб усунути Гонгадзе.

«У нього були особисті мотиви на побутовому рівні, щоб зненавидіти Гонгадзе» - заявив Мельниченко.

Як повідомляє кореспондент «Оглядача», Мельниченко не уточнив, що це за мотиви. Натомість слово узяв Олександр Єльяшкевич. Він заявив, що причиною стали відносини з жінкою. З якою саме, він не уточнив, мотивуючи тичними міркуваннями.

За непритягнення Кучми до відповідальності можуть заплатити $1 млрд.

Екс-майор Державної служби охорони Микола МЕЛЬНИЧЕНКО стверджує, що володіє інформацією про те, що в Україні є люди, готові заплатити мільярд доларів США за те, щоб екс-Президента Леоніда КУЧМУ не було притягнуто до відповідальності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

"1 млрд. дол. – ціна питання щодо відведення КУЧМИ від відповідальності", - зазначив М.МЕЛЬНИЧЕНКО.

Він також заявив, що "були численні спроби домовитися зі мною, МЕЛЬНИЧЕНКОМ, різними представниками КУЧМИ. Це ПІНЧУК, ЛИТВИН, МЕДВЕДЧУК, СУРКІС та інші. Особисто виходили на мене ЛЬОВОЧКІН, БАКАЙ, САЦЮК" - сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО, додавши, що інформація стосовно цього "задокументована" і про неї знають як правоохоронні органи США, так і Служба безпеки України.

"Все це робилося зі мною та іншими особами для того, щоб зібрати додаткові докази того, що КУЧМА скоював злочини і КУЧМА присилав людей і намагався домовитись. Багато також присилали людей і до Олександра ЄЛЬЯШКЕВИЧА (колишнього народного депутата, який разом з М.МЕЛЬНИЧЕНКОМ повернувся в Україну із США, де отримав політичний притулок – УНІАН)".

Литвин хотів смерті Гонгадзе через жінку

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко заявив, що у Володимира Литвина були особисті мотиви, щоб усунути Гонгадзе.

«У нього були особисті мотиви на побутовому рівні, щоб зненавидіти Гонгадзе» - заявив Мельниченко.

Як повідомляє кореспондент «Оглядача», Мельниченко не уточнив, що це за мотиви. Натомість слово узяв Олександр Еляшкевич. Він заявив, що причиною стали відносини з жінкою. З якою саме, він не уточнив, мотивуючи етичними міркуваннями.

Мельниченко не хоче у Верховну Раду

Микола Мельниченко на прес-конференції в «Інтерфаксі» заявив, що він не хоче балотуватися в народні депутати. «Не хочу йти в Верховну Раду, бачити там Литвина, Волкова, Суркіса і ще 283 депутати» - пояснив Мельниченко на прес-конференції.

Кореспондент «Оглядача» повідомляє, що майор Мельниченко не охоче відповідав на запитання журналістів. Замість нього слово брав Єльяшкевич. Часто Микола Мельниченко висловлював докори та звинувачення на адресу журналістів: мовляв, ті «працюють на користь банди Кучми».

Екс-майор Микола Мельниченко не має наміру балотуватися у Верховну Раду на виборах-2006. Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, повідомляє кореспондент «proUA».

«У мене немає жодного бажання бути у Верховній Раді України і бачити обличчя Володимира Литвина, Олександра Волкова і Григорія Суркіса», - сказав Мельниченко. При цьому він додав, що не бажає також бачити обличчя ще 283 нинішніх народних депутатів. Мельниченко наголосив, що хотів би бачити ці обличчя тільки з телеекрана і тільки тоді, коли «вони дійсно піклувалися б про Україну».

Мельниченко сказав, що на сьогодні частина політичної еліти на превеликий жаль пов’язана з колишнім президентом Леонідом Кучмою. «І в зв’язку з цим потрібно лікувати країну. Лікування має бути хірургічним», - сказав він.

Зі своєї сторони присутній на прес-конференції народний депутат Іван Бокий (фракція СПУ) відзначив, що Соцпартія поки не обговорювала питання про можливе балотування Мельниченка в Раду. Він також повідомив, що не обговорювалося також питання про можливе балотування й Олександра Єльяшкевича. «Це їхнє конкретне рішення», - сказав він. Бокий відзначив, що фракція СПУ домагається виконання рішення Європейського суду, а також Верховного Суду України, згідно з яким Мельниченко має бути зареєстрований народним депутатом. Він зазначив, що в зв’язку з такою позицією соціалістів і виникають інсинуації щодо того, що СПУ має намір взяти у свій виборчий список Мельниченка.

Колишній майор держхорони Микола Мельниченко скликав прес-конференцію, щоб довести журналістам, що він особисто документував розмови в кабінеті Кучми. Для цього він дав можливість журналістам послухати аудіозапис, який, за задумом організаторів, мусив довести, що саме майор ставив й знімав диктофон в кабінеті Кучми.

Однак журналісти нічого так і не почули, бо сприйняттю аудіоролика заважали шуми. Олександр Єльяшкевич, який отримав політичний притулок в США за часів Кучми, а тепер повернувся в Україну разом з Мельниченком, заявив: Мельниченко записував розмови, ризикуючи власним життям кожен день, відволікаючи увагу колег, він встановлював і знімав диктофон".

До речі, на прес-конференції були присутні люди, яких Мельниченко назвав своїми колишніми колегами в держохороні.