newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Гриценко пообіцяв серйозні військові посади українським миротворцям в Іраку

204
Гриценко пообіцяв серйозні військові посади українським миротворцям в Іраку

«Усіх миротворців, які повернулися з Іраку, а їх близько 6 тисяч, буде призначено на серйозні військові посади, щоб вони передавали свій реальний досвід. Також їм буде запропоновано написати звіт про зміни, які, на їх думку, необхідно внести у плани нашої бойової підготовки», – зазначив під час прес-конференції у Львові міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Видео дня

Відповідаючи на питання, чи будуть наші миротворці відправлятися ще у якісь країни, Гриценко відповів, що це питання не стоїть на порядку денному, і зазначив, що наші миротворці є ще у Лівані, Косово, Ліберії. Міністр запевнив, що до Афганістану українських миротворців не відправлять, оскільки наше суспільство до цього не готове.

А.Гриценко щодо Чорноморського флоту зазначив, що мав телефонну розмову з Міністром оборони Російської Федерації Сергієм Івановим, і вони домовилися, що ніяких політичних рішень та заяв військові не робитимуть.

А.Гриценко зазначив, що політикам слід глянути стратегічно на вирішення відносин між двома країнами і заявив, що «Росія завжди буде нашим сусідом».