УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Зварич: Тимошенко знову займається популізмом

156
Зварич: Тимошенко знову займається популізмом

Коментуючи вчорашній виступ Юлії Тимошенко на українському телебаченні, в котрому вона розкритикувала роль кампаній – посередників в українсько-російський газових стосунках, голова юридичного департаменту Виборчого Блоку "Наша Україна" Роман Зварич на своїй сьогоднішній прес-конференції зазначив: "Абсолютно правильно ставити питання про те, що схема, яка нам була нав’язана попереднім режимом, не відповідає українським інтересам. Але чомусь попередній уряд нічого не зробив для того, що відмінити цю схему посередницьких послуг і напряму домовлятися з "Газпроом".

Про це повідомили "Обозревателю" в прес-службі виборчого Блоку "Наша Україна".

"Урядом Тимошенко, - зазначив Зварич, - і пропонувалося просто замінити одного посередника - УкрРосЕнерго на іншого посередника – кампанію Ітера.

Зварич також вважає, що не підписання жодних документів з Російською Федерацію, до чого закликає Тимошенко сьогодні " це. як мінімум спекуляція".

" Існує підписаний міжурядовий протоком стосовно об’ємів газу, об’ємів транзиту, і власне ціни. Тому, в разі не підписання між Росією і Україною відповідних договорі, "будь-який російський газ перетворюється в контрабанду і в такому випадку ми просто не маємо підстав перекачувати його до Європи", - зазначив Зварич.