УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко розповість Ющенку та Єханурову, як поводитися на переговорах з Путіним

Тимошенко розповість Ющенку та Єханурову, як поводитися на переговорах з Путіним

«Блок Юлії Тимошенко завжди послідовно стояв на сторожі національних інтересів України та захищав національну безпеку від посягань, які надходили зовні та виникали всередині країни. Наша позиція – це позиція патріотів. Де б ми не були, при владі чи в опозиції, ми ніколи нікому не дозволяли і не дозволимо й надалі поставити Україну на коліна, не допустимо шантажу та тиску на нашу державу,» - йдеться, зокрема, в заяві, оприлюдненій офіційним сайтом блоку.

Тому нас дивує позиція певних політичних сил, які ведуть спекуляції навколо енергетичної кризи та використовують складну ситуацію для дискредитації політичних опонентів. Нас так само дивують незрозумілі і пафосні заклики до об’єднання та консолідації політичних сил навколо газової проблеми.

Блок Юлії Тимошенко не вбачає жодної необхідності в єднанні та консолідації з купкою корумпованих чиновників і олігархів, які власне й створили енергетичну кризу разом з російськими «колегами».

Замість того, щоб брати участь у безплідних і безпредметних суперечках навколо ситуації в енергетичній сфері, Блок Юлії Тимошенко минулого тижня створив спеціальну робочу групу з подолання енергетичної кризи. Результати роботи цієї групи будуть оприлюднені Юлією Тимошенко у вівторок 27 грудня. А механізми виходу з кризи будуть запропоновані Президенту України Віктору Ющенку та прем’єр-міністру Юрію Єханурову.

Принагідно, Блок Юлії Тимошенко вимагає від РАО «Газпром» чітко виконувати міждержані угоди та не гратися в політику, а від українських чиновників – не продавати національні інтереси.