УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кетрін Зета Джонс і Майкл Дуглас не знаходять собі місця

216
Кетрін Зета Джонс і Майкл Дуглас не знаходять собі місця

Майкл Дуглас і Кетрін Зета Джонс відчули побічні ефекти багатства, коли збагнули, що не знають, в якій з шести своїх резиденцій відсвяткувати прихід Нового року. Їхні друзі колекціонують антикваріат або раритетні автомобілі. Натомість, акторська пара має лише скромне “Пежо”, зате скуповує нерухомість. Напередодні кожного свята подружжя постає перед нелегким вибором: в якому будинку його краще відзначати.

Різдво Дуглас і Зета Джонс зустріли в оселі на Бермудських островах, і зараз хотіли б змінити обстановку. Переїзд до вілли на іспанському острові Майорка дав би їм змогу запросити в гості давнього друга Пірса Броснана, який живе неподалік. А поїхавши до свого помешкання на американському гірськолижному курорті Аспен, актори влаштували б дітям традиційне свято з ялинкою та снігом за вікном.

У той же час, Кетрін хотіла б опинитися ближче до батьків, які мешкають на так званій “валлійській рив’єрі”. У резерві в родини лишаються також апартаменти в Нью-Йорку, маєток у Беверлі-Хілз і лічені дні на роздуми.