УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прийняття бюджету можуть визнати нелегітимним

195
Прийняття бюджету можуть визнати нелегітимним

Депутат Народної партії Кирилов у своїй сьогоднішній заяві вимагає визнання його голосу за прийняття бюджету недійсним, тому що, за його словами, його не було у сесійній залі під час голосування – у той час він знаходився у виборчому окрузі, що може підтвердити відповідними документами.

Нагадаємо, що у разі відкликання голосу Кирилова кількість голосів депутатів, що проголосували за прийняття бюджету, становитиме 225, тобто рівно 50%. В такому випадку бюджет вважається не прийнятим, так як він не набрав просту більшість голосів.

Але Володимир Литвин заявив, що регламентом не передбачено визнання голосу недійсним. До репліки Кирилова Володимир Литвин додав, що є також народні депутати, які говорять, що їхні картки не спрацювали під час голосування за бюджет.Кирилов заявив, що вчора злочинною процедурою був прийнятий злочинний бюджет. Тому він звернувся з секційної зали до Президента з проханням не підписувати Закон «Про бюджет». В іншому випадку Кирилов обіцяє у судовому порядку доводити нелегітимність цього Закону.