УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Партія «Відродження» піде на вибори самостійно

174
Партія «Відродження» піде на вибори самостійно

Сьогодні ІІ З’їзд партії «Відродження» ухвалив рішення про самостійну участь у парламентських виборах 2006 року. Також З’їзд обрав новим головою організації генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» Василя Гладкіх.

У своєму виступі новообраний голова партії висловив вдячність Президенту та Прем’єр-Міністру України, за те, що вони дозволили йому повернути в залізничну галузь професіоналів.

Пріоритетним завданням партії Василь Гладкіх назвав соціальний захист людей. Зокрема, на його думку, пріоритетами в економіці держави сьогодні є підвищення продуктивності праці. Це дозволить здійснювати зростання заробітної плати темпами, що випереджають інфляцію. Для цього необхідно об’єднувати зусилля профспілок і керівництва галузей.

Крім того, Гладкіх висловився за досягнення гідного рівня пенсійного забезпечення, ­­‑ пенсія має перевищувати прожитковий мінімум вдвічі і більше. Також новий голова партії відзначив необхідність створення системи якісного медичного забезпечення працівників.

Новим завданням партії, на думку Василя Гладкіх, повинна стати поступова відмова від принципу побудови партії за галузевою ознакою. «Нам треба розбудовувати нашу партію, прийшов час вийти за межі галузевої партії і запросити в наші лави фахівців інших напрямків», - сказав голова партії.

Також під час з’їзду народний депутат України Антон Кіссе заявив, що сьогодні до секретаріату Верховної Ради подали документи щодо реєстрації депутатської групи партії «Відродження».