УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єхануров пригрівся газом

Єхануров пригрівся газом

Юрій Єхануров на зустрічі з журналістами розповів, «що він ще гарячий» від газових переговорів в Москві. «Я поїхав в Москву, і я зізнаюся, що мені цього не хотілося. Чого це інші туди без перерви їздять, наче їм там медом намазано?» - здивувався Єхануров. Прем’єр розповів, що сприймає подібні візити українських політиків «як бажання поразки своєї країни заради власного виживання». Очевидно, Єхануров мав на увазі візит до Росії спікера Литвина.

«Я сподіваюсь, ці політики схаменуться. Вони просто ще не вивчили інтересів своїх виборців» - зауважив Єхануров. Прем’єр розповів, Україні не загрожує припинення поставок російського газу з настанням Нового року. Глава українського уряду розповів, що російська сторона не збирається переглядати контракт щодо поставок газу до 2013 року.

«Зараз ми чекаємо рішення щодо формули ціни та формули транзиту. «Газпром» - це надійна структура. Я так розумію, що дикими методами вони діяти не будуть» - оптимістично запевнив Єхануров.

Прем’єр вважає, що у газовій проблемі є одна позитивна сторона – Україна задумалася про впровадження енергозберігаючих технологій. Єхануров вважає, що якщо наша країна буде раціонально витрачати газ, як це робиться в Європі, ми можемо забезпечити свої потреби за рахунок туркменського газу та власного видобутку. І російський газ нам буде не потрібен.